Opis
De accommodatie heeft een terras en een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi.. Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een bagageopslagruimte en een wasserij. Je kunt tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven en ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen aangeboden..
Met een verblijf bij Sayang Beach Resort in Ko Lanta bevind je je aan het strand, op een kwartiertje lopen van Strand van Klong Dao en Long Beach. Dit hotel bij het strand ligt op 3,3 km van Sala Dan Community School en op 4,3 km van Laem Kho Kwang.. Afstanden worden weergegeven tot op 0,1 mijl en kilometer. Strand van Klong Dao - 0,9 km Long Beach - 1 km Sala Dan Community School - 3,3 km Laem Kho Kwang - 3,6 km Pier van Sala Dan - 4,1 km Siri Lanta-brug - 4,9 km Khlong Khong Beach - 7,6 km Khlong Toab Beach - 8,5 km Strand van Klong Nin - 9,5 km Nui Beach - 12,4 km Grot van Khao Mai Kaew - 12,9 km Klong Hin Beach - 14,4 km Postkantoor van Ko Lanta - 14,5 km Ba Kan Tieng Bay - 16,2 km Strand van Ba Kan Tiang - 16,2 km De voornaamste luchthaven voor Sayang Beach Resort is Krabi (KBV-Krabi Int.) - 78,7 km . Dicht bij Strand van Klong Dao.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Dagelijks wordt er tegen betaling ontbijt geserveerd. .
- Inne
- Airconditioning
- Dodatkowe usługi
- Droogkast
- Schoonmaakpersoneel
- Stomerij
- Wasserette
- Wasservice
- Recepcja
- Receptie
- Rozrywka
- Tv-zaal
- Parking
- Parking
- Zwierzęta domowe
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Palarnie
- Rookzone
- Wi-Fi
- Gratis wifi
- Usługi
- Autoverhuur
- Bagagebewaardienst
- Balkon
- Betaalde bagageopslag
- Beveiliging
- Fax / kopieerapparaat
- Fietsverhuur
- Haardroger
- Kapsalon/barbier
- Kluis
- Koffie
- Openbaar toilet
- Strijkservice
- Terras
- Ticketverkoop
- Tuin
- Ventilator
- Verkoop van uitstappen
- Wasserette
- Zakencentrum
- Dzieci
- Wieg
- Bary
- Bar
- Cafetaria
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimtes
- Siłownia i SPA
- Massages
- Rozrywki
- Fietsverhuur
- Snorkelen
- Zameldowanie:/Wymeldowanie:
- Kaucja:
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- Forma płatności: #{ paymentMethods }
- Termin płatności: #{ depositTime }
- Ogólne
- Liczba osób: #{numberOfPersons}
- Piętro: #{floorNumber}
- Turystyczny numer rejestracyjny:
- #{ registryNumber }
- Oferowany wynajem obejmuje:
- Opłata za energię
- Opłata za sprzątanie
- Opłata administracyjna i podatki
Należy wziąć to pod uwagę
Szczegóły kaucji
Kaucja:
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
Forma płatności:
#{ paymentMethods }
Termin płatności:
#{ depositTime }
Niektóre obiekty mogą wymagać kaucji niewliczonej w cenę, którą należy wpłacić przy zameldowaniu. Zostanie ona zwrócona w całości przy wymeldowaniu, jeśli nie wystąpiły żadne szkody.
Informacje dodatkowe
Odbiór kluczy
#{ keyCollection }
Turystyczny numer rejestracyjny:
#{ registryNumber }
Krajowy numer identyfikacyjny (CIN)
#{ nationalIdentificationCode }
Godziny zameldowania i wymeldowania
Wejście
Wyjście
Opłaty wliczone w cenę końcową
Tak Nie
Ten obiekt dysponuje dodatkowymi informacjami, które możesz
sprawdzić tutaj
Bardzo dobrze
Na podstawie 260 Opinie
Położenie
Cisza w pokoju
Pokoje
Usługa
Jakość - Cena
Sprzątanie
Ten nocleg wyróżnia się lokalizacją w centrum Koh Lanta
Pokaż 3 wyróżnione recenzje z 260 recenzji na Tripadvisor
J
James W
Lancashire, Verenigd Koninkrijk
11/02/2017
“Mooi, goed beheerde resort - direct aan het strand.”
Check - in was eenvoudig. Bungalow kamer was prachtig, met veel bergruimte, en een grote badkamer. Al het personeel was erg vriendelijk, en 'go the extra mile'. Ontbijt en diner waren allemaal uitstekend. Niets negatiefs te zeggen - alles was geweldig, en we wilden dat we langer konden blijven dan… Więcej
T
Thera O
Horst, Nederland
18/11/2017
“Heerlijke bungalows aan zee”
Fijne, schone bungalows aan zee. Letterlijk met je voetjes in het zand. Prachtig stand voor de deur, wat wil je nog meer. Erg vriendelijk personeel. Ontbijt beetje saai, en de koffie en thee stonden op warm houd plaatjes en vonden wij dus niet te drinken... Maar goed. Als er wat geregeld moest word… Więcej
A
AlexanderH714
Rotterdam, Nederland
02/12/2014
“Prachtige locatie en een goed verblijf!”
In november hebben wij vier dagen in dit resort gezeten en het verbijlf is ons uitstekend bevallen. Wij hadden een mooie beachview bungalow die op een steenworp afstand zat van de zee. Onze bugalow met een veranda, was ruim opgezet en erg schoon en netjes. Een ruime veranda en een ruime kamer. He… Więcej