Описание
Verwen jezelf met massages en lichaamsbehandelingen. Profiteer van recreatieve voorzieningen zoals een wijnmakerij, een buitenzwembad en fietsenverhuur. Enkele voorzieningen van dit hotel zijn gratis wifi, conciërgeservices en oppasservices (toeslag).. Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, meertalig personeel en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je gratis parkeerpla… Повече
Château de Perreux, The Originals Collection ligt in Nazelles-Négron in de historische wijk, op 10 min. rijden van Église Saint-Denis en Loire Aventure CKCA. Dit hotel voor families ligt op 20,3 km van Château de Chenonceau en op 4,4 km van Château d'Amboise.. Afstanden worden weergegeven tot op 0,1 mijl en kilometer. Loire Aventure CKCA - 3,4 km Château d'Amboise - 3,5 km Église Saint-Denis - 3,8 km Château du Clos Lucé - 3,9 km Robert Debré-ziekenhuis Amboise - 4,2 km Château Gaillard Amboise - 4,5 km Plou Et Fils - 8,4 km Château de Valmer - 9,6 km Caves Cathelineau - 10,1 km Pagode van Chanteloup - 10,2 km Parc des Mini-Châteaux - 10,5 km Grand Aquarium de Touraine - 10,6 km Cite medievale - 10,7 km La Magnanerie de Saillans - 10,7 km Chateau d'aulan - 10,7 km De dichtstbijgelegen grootste luchthavens zijn: Tours (TUF-Tours - Loire Valley) - 26 km Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 251,7 km De aanbevolen luchthaven voor Château de Perreux, The Originals Collection is Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG). . Vlak bij Loire Aventure CKCA.
Geniet van een maaltijd in het restaurant of bestel een snack in de koffiebar/het café van dit hotel. Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 08.00 uur tot 10.30 uur. .
- Други
- Airconditioning
- Verwarming
- Допълнителни услуги
- Lift
- Schoonmaakpersoneel
- Stomerij
- Wasserette
- Wasservice
- Рецепция
- 24-uursreceptie
- Conciërgeservice
- Meertalig personeel
- Развлечение
- Spelletjesruimte
- Tv-zaal
- Паркинг
- Nabijgelegen parkeergelegenheid
- Overdekte parking
- Parking
- Домашни любимци
- Huisdieren toegestaan
- Пушачи
- Rookmelder
- Rookzone
- Wi-Fi
- Gratis wifi
- Услуги
- Bagagebewaardienst
- Barbecue
- Bibliotheek
- Binnenzwembad
- Fax / kopieerapparaat
- Haardroger
- Kluis
- Koffie
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Open haard
- Openbaar toilet
- Picknickzone
- Privé in-/uitcheckbalie
- Roomservice
- Seizoensgebonden buitenzwembad
- Solarium
- Solarium
- Solarium
- Strijkijzer voor kleding
- Terras
- Ticketverkoop
- Tuin
- Verkoop van uitstappen
- Vestiaire
- Деца
- Bordspellen voor kinderen
- Kinderoppasdienst
- Kinderopvang
- Speelplaats
- Speeltuin
- Wieg
- Басейни
- Ligstoelen aan het zwembad
- Parasols aan het zwembad
- Speeltuin
- Барове
- Bar
- Binnenbar
- Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimtes
- Ресторанти
- Barbecue/grill
- Kinderstoelen
- Menu voor diabeten (op aanvraag)
- Restaurantgids
- Фитнес и СПА
- Fitnessruimte
- Jacuzzi
- Massages
- Дейности
- Fietsverhuur
- Достъпност
- Voorzieningen voor mindervaliden
- Езици
- Engels
- Frans
- Nederlands
- Russisch
- Настаняване/Напускане
- #{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
- #{ paymentMethods }
- #{ depositTime }
- : #{numberOfPersons}
- : #{floorNumber}
- #{ registryNumber }
Да се обмисли
#{ depositAmount } #{ depositCurrency } #{ depositType }
#{ paymentMethods }
#{ depositTime }
#{ keyCollection }
#{ registryNumber }
#{ nationalIdentificationCode }
Пристигане
Заминаване
Нашите рецепционисти предлагат многоезично обслужване
Данъците са включени в крайната цена
Да Не
Това място за настаняване разполага с допълнителна информация, която можете
да разгледате тук
Много добър
Въз основа на 437 мнения
Местоположение
Тишина в стаята
Стаи
Обслужване
Качество-цена
Почистване
Това място за настаняване се откроява с това, че се намира в центъра на Nazelles-Négron
Показване на 5 представени мнения от 437 мнения на Tripadvisor
P
Paul W
Amsterdam, Nederland
28/08/2019
“Super gaaf verblijf”
We hebben twee nachtten hier geslapen met de familie op doorreis naar Spanje. Het hotel is voorzien van twee Tesla destination charger dus je kan je Tesla (dus niet andere EV's) daar elke keer opladen. Hotel is super mooi en authentiek gehouden. Het straalt rust uit en de omgeving is prachting!
W
Wim V
Heist-op-den-Berg, België
29/05/2017
“Prachtig verblijf”
Van het moment dat je aankomt en ontvangen wordt door Olivier tot het moment dat je hier weggaat zal je steeds een glimlach hebben. Het hotel is zeer mooi en Olivier, de gastheer, staat steeds paraat om je verder te helpen met vragen (zowel in het Frans als in het Engels). Het diner in het hotel wa… Повече
G
Gary B
Surrey, Verenigd Koninkrijk
05/03/2026
“Prachtig kasteel in een spectaculaire omgeving”
Had een heerlijk 2 - nacht verblijf in dit charmante kasteel. De muren zijn doordrenkt van geschiedenis, en de mooie gastheer, Olivier, heeft een miljoen verhalen over het kasteel en de omgeving. Hij is een mijn van informatie en blij om zijn aanbevelingen voor wijn - proeverij en restaurants te de… Повече
J
Janvanbogaert
Mol, België
17/09/2017
“Charmant kasteel”
Onze kamer was niet echt groot. Het kasteel is gebouwd tegen rots waarin men de auto kan parkeren. Prachtig verwarmd zwembad. Wij werden goed geholpen bij het zoeken naar een resto in de buurt. Ontbijt was naar franse normem goed en uitgebreid.
S
ShellyZ151
Rolling Hills Estates, Californië
05/09/2025
“Charmant Chateau verblijf”
We waren in de Loire-vallei om een bruiloft bij te wonen en had een plek om te verblijven voor slechts één nacht om een pre - bruiloft evenement dat ver van de eigenlijke trouwlocatie was bij te wonen. Het Chateau de Perreux was zeer meegaand! We moesten aankomen voor de geplande check-in tijd, en … Повече