logo
7 Bardzo dobrze

Azarbe Ogólny

Murcia - Avenida Del Rocio 2, Zobacz Mapę
0 kosztów manipulacyjnych w tym hotelu

J

JoCarlisle1

Walencja, Hiszpania

25/03/2019

“Cudowna atmosfera”

Naprawdę miły hotel, cudowny personel, przyjazny psom! Miejsce emanuje spokojem, ładnymi pokojami! Doskonała jakość ceny. Mieli nawet wybór mleka na bazie roślin dla mojej kawiarni! Na pewno zatrzymam się tam jeszcze raz! Dobra robota!

Ten nocleg wyróżnia się lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy

Ten czarujący hotel mieści się w Murcia. Hotel, usytuowany w odległości 800 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 9. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 45. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2018. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Azarbe posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?Hotel posiada parking i garaż. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w hotelu. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

Wybrane usługi:

  Niestety, ten hotel nie ma wolnych pokoi z #{querystring.check_in} do #{querystring.check_out}.
  Prosimy o wybranie innych dat

  Twój pobyt w najlepszej cenie

  Zablokuj rezerwację tego zakwaterowania już teraz i zachowaj spokój.

  Większość naszych obiektów pozwala zablokować rezerwację za symboliczną opłatą.

  Wejście począwszy od: 14:00 h

  Wyjście do: 12:00 h

  1 Pok. / 2 Osoby

  Wyposażenie

  Spośród posiłków wybrać można śniadanie.

  Najnowsze opinie Hotelu

  7 Bardzo dobrze

  Bardzo dobrze

  Na podstawie 95 Opinie

  Cisza w pokoju:
  Położenie:
  Pokoje:
  Usługa:
  Jakość - Cena:
  Sprzątanie:

  “Cudowna atmosfera”

  Naprawdę miły hotel, cudowny personel, przyjazny psom! Miejsce emanuje spokojem, ładnymi pokojami! Doskonała jakość ceny. Mieli nawet wybór mleka na bazie roślin dla mojej kawiarni! Na pewno zatrzymam się tam jeszcze raz! Dobra robota!

  J

  JoCarlisle1

  Walencja, Hiszpania

  25/03/2019

  “Nowoczesny, dobrze wyznaczony komfortowy hotel”

  Zarezerwowaliśmy tutaj dogodną lokalizację do Palacio del Deporte na występ Cirque de Soleil. Było tak, jak stwierdzono. Nowoczesne, dobrze wyposażone komfortowe pokoje. Podwójne łóżka były 4 "szerokie, super wygodne poduszki, ładna pościel i ręczniki. Fantastyczne nowoczesne oświetlenie, podwójna … Więcej

  K

  kellymanning2019

  Pilar de la Horadada, Hiszpania

  17/01/2019

  “Jedna noc”

  Hotel Azarbe znajduje się nieco poza centrum Murcji. Jednak dobrze podłączony do głównych autostrad. To jest warte wartości i możesz zabrać swojego zwierzaka tak samo dobrze, jak my. Pokoje są przestronne. Meble są trochę przestarzałe, ale dobre na to, co to jest.

  K

  koekw

  Muscat, Oman

  19/08/2018

  “To nie jest hotel czterogwiazdkowy”

  Hotel znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta. Pokoje nie zostały naprawione przez długi czas (pęknięcia na podłodze, pęknięcia w łazience, itp.), Ale personel starał się wszystko oczyścić. Pomimo tego, że przy hotelu znajduje się ulica, odgłosy były prawie niesłychane.

  I

  Ilze B

  21/05/2018

  Ten obiekt dysponuje dodatkowymi informacjami, które możesz sprawdzić tutaj

  Szukaj

  1 Pok. / 2 Osoby

  Wyświetl powiększoną mapę

  To miejsce docelowe jest często wybierane!

  9 obiektów zostało zarezerwowanych w ciągu ostatnich 15 minutw Murcia

  Bez kosztów manipulacyjnych

  • Murcia
  • None - None
  • None Osoba dorosła
  • 1 Pokój